تضمین بهترین کیفیت

شما می توانید بهترین محصولات با کیفیت بازار را از ما همراه با گارانتی اصالت کالا و قیمت مناسب تحویل بگیرید.

گستردگی محصولات و تنوع بالا

با افتخار، بیش از ۵۰۰ نوع محصول مختلف را در ۸۰ دسته بندی مختلف جهت رفع کامل نیازهای شما آماده کرده ایم.

پرداخت آنلاین ایمن

مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین و با استفاده از کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید.

پشتیبانی سریع و تحویل در محل

ارسال سفارشات در محل مورد نظر شما با سریع ترین زمان ممکن همراه با پشتیبانی حرفه ای و سریع.

ابزار مبل سهند فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ در تهران و با همکاری با شرکتها و کارخانجات مختلف و متعدد و به نام ، در زمینه ابزار و کالاهای اولیه تولید مبلمان آغاز نمود. این مجموعه با در نظر گرفتن نیازهای بازار مبلمان و با هدف ارائه محصولات با کیفیت به تولید کنندگان مبلمان سعی نموده پلی بین کارخانجات داخلی و خارجی با تولید کنندگان داخلی در سرتاسر کشور عزیزمان باشد ‌و محصولات متعدد کارخانجات را مستقیما به تولیدکنندگان گرامی برساند.

همواره یکی از دغدغه های تولید کنندگان محترم ، فراهم کردن کالاهای مورد نیاز خود بصورت کامل، با کیفیت و با قیمت مناسب از یک مجموعه بوده است. لذا ما مفتخریم با فراهم کردن مجموعه ای از کاملترین لوازم اولیه تولید مبلمان، این نیاز و دغدغه را مرتفع نموده و به یاری خداوند منان و همکاری همکاران ارزشمند و مشتریان وفادار و صادق خود، قدمی موثر در صنعت مبلمان کشور برداشته و موجب درخشش نام کشور عزیزمان ایران در صنعت مبلمان ب

ابزار مبل سهند، ارائه لوازم اولیه مبلمان با کاملترین و بهترین قیمت و کیفیت را خط مشی خود قرار داده و امروز مفتخریم با پا گذاشتن در صنعت دیجیتال مارکتینگ بتوانیم خدمات و کالاهای خود را با کمترین هزینه به اقصی نقاط کشور ارسال نماییم.